Ужгород

Близько 150 продуктових наборів щодня роздають переселенцям у гуманітарному хабі в Ужгороді (ФОТО)


Близько 150 продуктових наборів щодня роздають  переселенцям у гуманітарному хабі в Ужгороді (ФОТО)


За її словами, тут хаб працює близько трьох тижнів, до цього вони знаходилися у спорткомплексі “Юність”. Юлія розповіла, тут переселенці можуть також отримати одяг, постільну білизну та засоби гігієни.


Вперше до гуманітарного хабу прийшов вимушений переселенець Артем зі Слов’янська Донецької області. “Я взяв, тобто попросив, постільну білизну, засоби гігієни та продукти”, — каже чоловік.


Прийшла сюди і вимушена переселенка Наталія з Краматорська. Жінка каже: до цього хабу вже приходила за харчовими продуктами. Сьогодні отримали гелі для душу, рідке мило, шампунь, жіночі засоби гігієни”, — розповіла переселенка.На складі гуманітарного хабу продуктові набори у вільний час збирає вимушений переселенець з Житомира Олексій Дзігель. “До них входить: борошно, цукор, макарони, крупа і чай. Просто в мене іноді школа, плавання і шахи, а коли є вільний час, я приходжу сюди і роблю”, — розповів хлопчик.Координаторка цього гуманітарного хабу вимушена переселенка з Житомира Юлія Сірик каже: наразі тут працюють близько 20 волонтерів. “Майже 90% волонтерів — це вимушені переселенці, є і місцеві, котрі є організаторами цього центру, вони нам допомагали відкриватися, координують всі організаційні питання. Наш центр не є ні міським, ні обласним, ми абсолютно не політичні. Просто зібралися з однодумцями-волонтерами й надаємо допомогу без жодних організацій, компаній і так далі, тобто робимо це на добровільних засадах, від щирого серця допомагаємо людям”, — розповіла координаторка.У цьому хабі вимушені переселенці можуть отримати одяг, дитячі візочки, постільну білизну, засоби гігієни та продукти. “З продуктами нам допомагають наші спонсори — це різні іноземні організації, які або допомагають фінансово, перераховуючи нам кошти, або допомагають продуктами. Ми збираємо ці продукти і формуємо продуктові набори. Багато ужгородців та мешканців Ужгородського району до нас приносять одяг, матраци, постільну білизну, рушники, візочки для діток — це зараз велика потреба”, — каже волонтерка.За словами Юлії Сірик, наразі потрібне дитяче харчування та паливо, аби волонтери могли привозити допомогу. Працює гуманітарний хаб з 11 до 18 години, з понеділка до суботи.


23 червня 2022р.

Теги: переселенці, набори, гуманітарний хабДжерело https://zakarpattya.net.ua/Zmi/221314-Blyzko-150-produktovykh-naboriv-shchodnia-rozdaiut–pereselentsiam-u-humanitarnomu-khabi-v-Uzhhorodi-FOTO

Back to top button