Ужгород

кілька країн ЄС оприлюднили інформацію для українців » Новини Закарпаття


Кілька країн ЄС змінюють правила проїзду українських біженців і скасовують проїзд на безкоштовній основі. Про це йдеться на сайті Єврокомісії, де оприлюднили інформацію для українців.

Із 1 червня 2022 року повністю безкоштовний проїзд для українських біженців буде скасований в Польщі, Чехії, Німеччині, Болгарії та Швейцарії. Але за деякими напрямками для біженців встановили знижені ціни за проїзд.

Зокрема, у Чехії проїзний на всі види громадського транспорту обійдеться у 7 євро.

Із 1 червня у Польщі українці матимуть право безкоштовного проїзду лише на маршрутах з кількох польських міст : Хелма, Дорогуська, Любліна, Грубешева, Перемишля, Загужа, Ярослава та Жешува.

Інші встановлені у Польщі правила безкоштовного проїзду для українців залишаються без змін. Так, скористатися можливістю безкоштовного проїзду в поїздах 2-го класу TLK і IC можуть українці, які перетнули кордон з 24 лютого, і належать до таких груп:

діти до 18 років;
жінки;
чоловіки старше 60 років;
чоловіки віком від 18 до 60 років з інвалідністю.
А в Німеччині українці зможуть придбати проїзний за 9 євро на всі види громадського транспорту та проїзд у регіональних поїздах.

Джерело https://transkarpatia.net/ukraine/157092-iz-1-chervnja-zminjujut-pravila-kilka-krajin-yes-opriljudnili-informaciju-dlja-ukrajinciv.html

Back to top button