Ужгород

На «Центр Європи» відбувся просвітницький захід зі школярами » Новини Закарпаття


22 травня у світі відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття. Стурбованість екологічно свідомої спільноти проблемою стрімкого зникнення біологічних видів призвело до заснування даної екологічної дати. Рішення про відзначається Дня біорізноманіття було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 2000 році.

З нагоди цього чудового свята 20 травня в еколого-освітньому центрі «Центр Європи» відбувся просвітницький захід зі школярами. Учасниками стали хлопці та дівчата гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчістю.

Працівники КБЗ розповідають: “Насичена програма заходу включала:

– перегляд мультимедійної презентації «Флора та фауна Українських Карпат»;

– веселі розваги під час проходження квесту «Біорізноманіття Карпатського біосферного заповідника»;

– творче завдання – створення прикраси для волосся «Нарцис»;

–перегляд відеофільму «Долина нарцисів»;

– обмін враженнями учасників”.

Багатство хвойних лісів сприяє проживанню в Карпатах значної кількості представників фауни, яких вивчали при проходженні зупинок квесту «Дикі звірі» та «Нагодуй тварин».

Одними з елементів квесту були також екологічні ігри, які сприяють не лише отриманню та закріпленню нових знань, а також формують навички неруйнівного поводження в довкіллі.

Відеофільм про Долину нарцисів надзвичайно збагатив глядачів. На мить молодь уявила себе серед запашного поля, рясно всіяного легендарними «гордими» квітами. Покращили уявлення про те, що собою являє знаменита Долина нарцисів, як потрапила сюди високогірна квітка, які ще рослина зростають, крім нарцисів та хто тут мешкає впродовж року.

Не зайвими були нагадування про правила поведінки відвідувачів нашого заповідного об’єкту наприкінці фільму.

Незабутні враження про захід залишаться з учасниками надовго.

Любімо природу та дбаймо про неї!

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/culture/156957-na-centr-yevropi-vidbuvsja-prosvitnickij-zahid-zi-shkoljarami.html

Back to top button