Ужгород

На Закарпатті 17 закладів освіти перебувають на дистанційному навчанні


На Закарпатті 17 закладів освіти перебувають на дистанційному навчанні


За словами Мар’яни Марусинець, на онлайн-навчання більшість із цих шкіл перевели через збільшення кількості хворих учнів і вчителів на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію. “Чотири заклади загальної освіти перевели на дистанційну форму навчання через проблеми з опаленням. Це три школи в Ужгороді: 9, 12 та 15 школи та один заклад освіти у Тячівському районі в Солотвинській громаді. Також в області є школи, у яких змішане навчання”, — розповіла Мар’яна Марусинець.


Також за словами посадовиці, на карантин відправили всі 23 школи Виноградова. “Хворіють як учні, так і вчителі, тому складно перевезти на дистанційну форму навчання. Прийняли рішення запровадити карантин у школах Виноградова з 24 січня до 7 лютого”.


Всі школи Мукачівської громади відновлюють навчання з 24 січня. Там були зимові канікули, які тривали 3 тижні, з 31 грудня. Про це Суспільному розповіла начальниця управління освіти Мукачівської міської ради Катерина Кришінець-Андялошій.


За її словами, садки у громаді працювали. Там перевіряли, чи не збільшилася кількість дітей, хворих на грип, ГРВІ та COVID-19. Рівень не перевищений, тому потреба закривати їх нема. Щодо кількості учнів шкіл, будуть стежити за ситуацією після того, як відновиться навчання.


“Якщо буде потреба, щоб діти переходили на дистанційне навчання, якщо буде рішення комісії ТЕБ та НС, то воно буде розглядатися. Але поки що питання про те, щоб діти переходили на дистанційне по захворюваності не стоїть. По захворюваності у садочках на ГРВІ збільшень у громаді немає. Ситуація стабільна. Від лікарів інформації щодо збільшення захворюваності дітей ми не отримували”, — розповіла Катерина Кришінець-Андялошій.

21 січня 2022р.

Теги: дистанційка, навчання, школиДжерело https://zakarpattya.net.ua/Zmi/217210-Na-Zakarpatti-17-zakladiv-osvity-perebuvaiut-na-dystantsiinomu-navchanni

Back to top button