Ужгород

На Закарпатті «За Майбутнє» нанесло удар нижче ватерлінії політичного корабля команди Балог


Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/115

❗️Партія «За Майбутнє» нанесла удар нижче ватерлінії політичного корабля команди Балог.

❗️Саме позиція цієї політсили зумовила сьогоднішню відставку голови Мукачівської райради від «Команди Андрія Балоги» Михайла Лабоша.

❗️У коаліціантів КАБа по облраді партії «Батьківщина» були претензії до Балог через невиконання  пакетних домовленостей якими було обумовлено і передачу посади голови Мукачівської райради представнику «Батьківщини» Михайлу Ланю. 

❗️«Рідне Закарпаття», яке є також учасником цього процесу також підтримало позицію «Батьківщини». 

❗️«Слуги народу» не можуть пробачити Команді Балоги відставки Олексія Петрова з посади голови облради. ❗️Разом ці політсили мають 21 голос, а для прийняття рішення необхідно 22 голоси (загальний склад Мукачівської районної ради 42 мандати).

❗️Тому визначальною у голосуванні була позиція фракції «За майбутнє» ( 4 депутати).

 ❗️Голова партії в Закарпатті Олександр Ледида є давнім другом Віктора Балоги, але нещодавно між ними перебігла дорогу «чорна» кішка (деталі – https://t.me/P_Fedaka/67) і, як не парадоксально, Ледида грає проти Балоги, який входить до фракції «За Майбутнє» у Верховній Раді.

❗️Вчора було здійснено останню відчайдушну спробу змінити позицію «За Майбутнє»  – на головного генератора ідей парторганізації, депутата облради від Мукачівського району Василя Іванча опублікували компромат, що нібито він підробив угорські документи на  ім’я Ivan Kabaly щодо незаконного  набуття громадянства Угорщини і є в розшуку поліцією Угорщини з 2017 року.

❗️Іванчо у відповідь опублікував паспорт громадянина України із штампом про дату перетину кордонів. 14 січня 2022 року він  безперешкодно був в Угорщині. Він сказав, що Інформаційний вкид, зроблений у підібраний момент, є політично вмотивованим. 

❗️Так чи інакше, на удар під дих команда «За Майбутнє» відповіла ще більш дошкульним ударом.

❗️Далі інтереси ситуативних союзників в Мукачівській райраді розходяться. «Батькіщина» і «Рідне Закарпаття» підтримують Михайла Ланя, Слуги народу хочуть отримати свого голову райради. Кого підтримає «За Майбутнє» не відомо, але ясно одне, що політична криза на Мукачівщині не минула і запитань виникає більше ніж відповідей.

❗️Наслідки цих перипетій можуть екстраполюватися на ситуацію в Закарпатській облраді і на неї також чекатимуть політичні потрясіння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Новини партнерів

Джерело https://trubyna.org.ua/novyny/na-zakarpatti-za-maibutnie-naneslo-udar-nyzhche-vaterlinii-politychnoho-korablia-komandy-baloh/

Back to top button