Ужгород

На Закарпатті за минулу добу згоріли дві надвірні споруди
𝟎𝟓.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟐 о 12:31 пожежа в надвірній споруді за адресою: Тячівський район, Солотвинська ТГ, смт Солотвино, вул. І. Франка. Пожежею знищено дерев’яну надвірну споруду площею 32 кв.м, коптильню площею 1 кв. м, тонну сіна та частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки від Центру безпеки громадян Солотвинської ТГ, та державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків.


𝟎𝟓.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟐 о 14:37 пожежа в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, Великолучківська ТГ, с. Кальник, вул. Мукачівська. Пожежею знищено дерев’яну надвірну споруду площею 10 кв. м, 0,5 куб. м дров та частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.


𝟎𝟓.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟐 о 15:25 загорання сухої трави на території дворогосподарства за адресою: Ужгородський район, Перечинська ТГ, м. Перечин, вул. Шевченка. Пожежею знищено суху траву на площі 0,005 Га. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин.


Ще упродовж чергової доби виникло 𝟏𝟒 загорань сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях регіону. Найбільше, 7 випадків, зафіксовано на Ужгородщині. Ще 3 загорання виникло на Хустщині та два – на Берегівщині. Також по одному випадку сталось Тячівському та Мукачівському районах. Усього вогнем знищено 12,40 га сухої травиДжерело https://zakarpattya.net.ua/News/222153-Na-Zakarpatti-za-mynulu-dobu-zhorily-dvi-nadvirni-sporudy—z-koptylneiu-sinom-ta-drovamy

Back to top button