Ужгород

Справу водіїв, які намагалися переправити через кордон ухильників, скеровановано до суду


Нагадаємо, що наприкінці березня цього року прикордонники відділу “Ужгород” спільно з оперативниками Чопського загону завадили спробі незаконного переправлення через українсько-словацький кордон п’ятьох громадян України – чоловіків призовного віку, які мали намір уникнути мобілізації.

Їм у цьому сприяли водії двох рейсових автобусів, які здійснювали міжнародні перевезення пасажирів з України до Чехії. За задумом, ухилянти мали пересісти з транспортного засобу, який доставив їх на територію пункту пропуску «Ужгород», на інший, який уже пройшов прикордонний контроль.

25.05.2022 року обвинувальний акт та матеріали кримінального провадження за ч. 2 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон» відносно фігурантів скеровано до Ужгородського міськрайонного суду.
Їм загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/crime/157142-spravu-vodijiv-jaki-namagalisja-perepraviti-cherez-kordon-uhilnikiv-skerovanovano-do-sudu.html

Back to top button