Ужгород

Судитимуть підприємця, що незаконно видобував піщано-гравійну суміш на Хустщині (ФОТО)


Судитимуть підприємця, що незаконно видобував піщано-гравійну суміш на Хустщині (ФОТО)


За даними слідства, чоловік організував незаконний видобуток піщано-гравійної суміші, залучивши до цього найманих робітників і наявну в його користуванні вантажну техніку. Незаконну діяльність протягом майже трьох років проводив під видом розчистки підмостового русла моста через р. Тиса.


Йдеться про ділянку неподалік с. Крива на Хустщині. При цьому дозвільних документів на користування надрами підприємець не мав, а в подальшому збував піщано-гравійну суміш закарпатцям.


Об’єм незаконно видобутої піщано-гравійної суміші складає понад 85 тисяч м³, – це об‘єм, який, як приклад, вміщають більше тисячі вантажних вагонів потяга. Згідно з висновком експертів, збитки інтересам держави склали 67,5 млн грн. Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, що можуть бути причетними до незаконної діяльності.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Закарпатській області, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.
24 червня 2022р.

Теги: видобуток, суміш, підприємецьДжерело https://zakarpattya.net.ua/News/221328-Sudytymut-pidpryiemtsia-shcho-nezakonno-vydobuvav-pishchano-hraviinu-sumish-na-KHustshchyni-FOTO

Back to top button