Ужгород

Традиційний концерт вихованців музичної школи імені Чайковського до Дня матері відбувся в Ужгороді (ФОТО)


Традиційний концерт вихованців музичної школи імені Чайковського до Дня матері відбувся  в Ужгороді (ФОТО)


Щирі посмішки, натхненні мелодії дарували своїм матусям не тільки учні школи, а й діти із Києва, Ірпіня, Бучі, Харкова,  які не з власної волі опинилися у нашому гостинному місті. 


Викладачі музичної школи, розповіла директорка закладу Олена Охрим, на волонтерських засадах працюють із понад 60 талановитими дітьми-переселенцями, які прагнуть вдосконалювати свою майстерність заради свого майбутнього та майбутнього України. 


Тож сьогодні разом із ужгородськими школярами виступили Гліб Столітній, Ніколь і Мікелла Нємчік, Іванна та Богдана Філатови із Києва, Маргарита Овчіннікова з Харкова, Дар’я Прокопенко з Бучі, Ангеліна Мітряну з Ірпіня.  


Слід зазначити, що сьогоднішній концерт, як той, що провели в ужгородській музичній школі напередодні, відбувся на підтримку наших воїнів-захисників. Усі зібрані кошти передали Руху підтримки закарпатських військових.14 травня 2022р.

Теги: концерт, День матеріДжерело https://zakarpattya.net.ua/News/220389-Tradytsiinyi-kontsert-vykhovantsiv-muzychnoi-shkoly-imeni-Chaikovskoho-do-Dnia-materi-vidbuvsia–v-Uzhhorodi-FOTO

Back to top button