Ужгород

В Ужгороді тривають благодійні акції на підтримку війська “Фото патріота” та “Музика на шапку” (ФОТО)


В Ужгороді тривають благодійні акції на підтримку війська


На набережній Незалежності – традиційна, із 2014 року, акція «Фото патріота» від ужгородських фотографів. Усі благодійні внески від охочих сфотографуватися біля фотозони на тлі українського прапора передадуть ГО «Рух підтримки закарпатських військових» на потреби війська. Тут також можна придбати волонтерські футболки від цієї громадської організації, кошти спрямують на придбання тактичних наборів для наших воїнів.


На набережній Незалежності, а ще на площі Шандора Петефі – «Марафон 128 «Музика на шапку». Таку безстрокову благодійну акцію зініціювали більш ніж 15 музичних колективів, які збирають кошти для придбання оптичних засобів 128-ій закарпатській бригаді. 


Зараз кожен, хто може хоч чимось допомогти, намагається бути корисним – щоб наблизити нашу перемогу. Долучитися може кожен.14 травня 2022р.

Теги: Фото патріота, акція, підтримка, військо, музика, шапкаДжерело https://zakarpattya.net.ua/News/220390-V-Uzhhorodi-tryvaiut-blahodiini-aktsii-na-pidtrymku-viiska-Foto-patriota-ta-Muzyka-na-shapku-FOTO

Back to top button