Ужгород

Закарпатські депутати просять керівництво держави врегулювати джипінг


Закарпатські депутати просять керівництво держави врегулювати джипінг


У країнах Європейського Союзу  джипінг на території дикої природи заборонений. Для цього є спеціально відведені місця, де власник чи орендар за власний кошт розрівнює зруйновану джипами чи квадроциклами землю. В Україні поки ані відповідного закону, ані такої практики немає. 


 Депутати вважають, що в Україні необхідно розвивати практику таких територій, зокрема поряд із туристичними об’єктами. Використання таких територій повинно бути платним, а орендар чи власник такої території повинен відновлювати порушений ґрунтовий покрив. 


Натомість, використання джипів та квадроциклів у природі повинне бути тільки у віданні спеціальних державних служб, зокрема Державної прикордонної служби, Державної екологічної інспекції, Національної поліції України тощо. 


У зв’язку із вищенаведеним, депутати Закарпатської обласної ради, просять невідкладно розробити та винести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт, який врегулює «джипінг» як вид дозвілля у спосіб, що не завдаватиме шкоди довкіллю, повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

20 травня 2022р.

Теги: джипінг, врегулювання, депутатиДжерело https://zakarpattya.net.ua/News/220539-Zakarpatski-deputaty-prosiat-kerivnytstvo-derzhavy-vrehuliuvaty-dzhypinh

Back to top button