Ми спрямували необхідний ресурс з бюджету громади, щоб у кожному міському закладі був доступ до кисню

Вінниця


Днями у міській лікарні №3 завершили додатковий монтаж кисневих точок. І це вже другий міський заклад, ліжковий фонд якого повністю оснащений киснем.  100% також має пологовий будинок №1, який на час епідемії перепрофілювали під допомогу хворим з COVID-19.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов:

100% забезпечення киснем для ковідних ліжок у міських стаціонарах. Така наша мета, адже мова йде про життя людей. За січень кількість COVID-ліжок з киснем у наших закладах ми збільшили до 511, а відсоток  забезпеченості – до 89%. Це один з кращих показників у державі. Нагадаю, що на кінець 2020 року ми мали 485 таких ліжок.

Для пацієнтів з важкими пневмоніями та дихальною недостатністю під’єднання до кисню – практично єдиний порятунок. Ми спрямували необхідний ресурс з бюджету громади, щоб у кожному міському закладі був доступ до кисню.Досягти стовідсоткової забезпеченості плануємо за рахунок кисневих концентраторів. У рамках програми «Вінничани важливі» і далі працюємо над забезпеченням усім необхідним наших медичних закладів.

На сьогодні:  

у лікарні №1 – 216 ліжок з киснем;
у лікарні №3 – 130  таких ліжок;
пологовому будинку №1 – 145 ліжок;
у гінекологічному відділенні пологового будинку №2  – 20 ліжок.Джерело https://www.myvin.com.ua/news/12095-serhii-morhunov-my-spriamuvaly-neobkhidnyi-resurs-z-biudzhetu-hromady-shchob-u-kozhnomu-miskomu-zakladi-buv-dostup-do-kysniu