Вінниця

На чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв вінничани здобули вісім нагород — Вінницька обласна державна адміністрація

В столичному Палаці спорту, на головній арені країни, відбувся чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA). Змагання виявилися дуже масовими і сильними за складом. У них взяли участь 502 спортсмени із 25 регіонів, в тому числі  з Донеччини і Криму.

У деяких категоріях за медалі боролися по 22 бійці, тобто конкуренція була гострою. Деякі учасники на шляху до нагороди за день провели по п’ять поєдинків.  На старт вийшла і збірна Вінниччини у складі 16 спортсменів, які представляли клуби «Оріон», «Січ», «Тора каї».

В підсумку, чотири вінницьких бійці вийшли до фіналу. Наші медалісти представляли не лише Вінницю, але й Шаргород, Липовець і Турбів.

Бронзовими призерами стали: наймолодший учасник і дебютант чемпіонатів України Олексій Шмигун (вікова група 10-11 років, вагова категорія до 29, 5 кг), Роман Штельмах (12-13 років, 35 кг), Олександр Хуторянський (дорослі, 77 кг) і Олександр Коваль (дорослі, + 93 кг).

Срібними призерами чемпіонату України стали наші земляки : Ігор Логіш (12-13 років, 47 кг), Артем Жуков (12-13 років, 52 кг), Костянтин Горобець (16-17 років, 65 кг, провів 5 поєдинків), Олег Мазур (дорослі, 70 кг, провів 5 поєдинків).

«Половина наших учасників посіли призові місця, це хороший результат, адже усі наші призери програли саме чемпіонам. Ми лише цього року почали робити акцент на юних спортсменах, раніше більше опікувалися дорослими. Нині залучили на всеукраїнський рівень переможців та призерів Відкритого чемпіонату області, який проходив у квітні. Усі основні витрати пов’язані з участю спортсменів на Чемпіонаті України взяла на себе наша федерація. Розробили й стратегію розвитку змішаних бойових мистецтв в  області. Тепер готуватимемося до Кубку України», – наголосив голова Вінницького обласного осередку Української федерації змішаних бойових мистецтв UFММА Вадим Кудіяров. 

У найближчий час в обласній федерації  пройдуть загальні збори, де нагороджуватимуть кращих спортсменів і прийматимуть у колективні члени нові клуби.

 


Джерело http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/36554-na-chempionati-ukrainy-zi-zmishanykh-boiovykh-mystetstv-vinnychany-zdobuly-visim-nahorod

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com