Вінниця

На Вінниччині триває виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня — Вінницька обласна державна адміністрація

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 08 квітня 2021 року № 325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», якою затверджено розміри та порядок виплати у 2021 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Разова грошова допомога до 5 травня у 2021 році виплачується в таких розмірах:

  1. особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 4 421 гривня;

II групи — 3 906 гривень;

III групи — 3 391 гривня;

  1. учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 491 гривня;
  2. особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 4 421 гривня;
  3. членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 966 гривень;
  4. учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 612 гривень.

На сьогодні 34535 особам виплачено грошову допомогу на загальну суму 53 162 691 грн.

Отримувачі грошової допомоги, зокрема ті, що набули відповідного статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до 5 травня поточного року включно, яким не виплачено грошову допомогу станом на 5 травня, мають право звернутися по неї до «фронт-офісу» територіальної громади за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня поточного року.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 7, кабінет № 133, телефон для довідок (0432)32-72-60.

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8-00 до 15-45, перерва з 12-00 до 12-45, вихідні дні субота та неділя.


Джерело http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/36527-na-vinnychchyni-tryvaie-vyplata-shchorichnoi-razovoi-hroshovoi-dopomohy-do-5-travnia

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com