Вінниця

Посівна кампанія на Вінниччині проводиться з урахуванням заходів у рамках карантинного режиму

Посівна кампанія в області відбувається за планом – про це зазначив голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час щотижневого брифінгу. Крім цього, роботи проводяться відповідно до режиму карантинних заходів.

Інформуючи про ситуацію в області, голова ОДА також зазначив, що на Вінниччині створено профільний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Коментуючи перебіг посівної кампанії, Владислав Скальський зазначив: «Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА віпрацював усі необхідні рекомендації для сільгоспвиробників з метою проведення ефективної та безпечної посівної кампанії. Крім цього, Держпродспоживслужба внесла свої рекомендації щодо дезінфекції. Наразі триває процес комунікації як з бізнесом, так і з сільськогосподарськими підприємствами».

Прокоментував ситуацію і Вінницький міський голова Сергій Моргунов: «Наразі багатьох хвилює питання щодо посівної кампанії. Урядом прийнято рішення щодо відкриття або можливості роботи всіх насіннєвих магазинів. Дуже важливо дотримуватися всіх правил, на яких наголошують як центральні, так і місцеві органи влади».

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com