Вінниця

“Скасували гімнастику для шиї”: Дія спростила процес цифрового підпису


У додатку «Дія» спростили процес цифрового підпису документів. Якщо раніше було необхідно перед камерою крутити головою, то тепер можна просто кліпнути очима.

Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

Ідеться про функцію «Дія.Підпис». Вона дозволяє підписати будь-який PDF-документ: заяву на порталі «Дія», бізнес-контракти, офіційні листи, заяви, договори, довіреності тощо.

Тепер у додатку «Дія» зберігатиметься історія підписання документів. Щоб скористатися «Дія.Підписом», потрібно мати в «Дії» біометричний документ: ID-картку або закордонний паспорт.

У додатку є nfrj; електронні версії закордонного та внутрішнього паспортів (останній — лише для власників ID-карток), а також індивідуальний податковий номер. Окрім того, через додаток і портал можна замовити, обміняти чи продовжити водійські права.

Водійські права в «Дії» прирівняні до паперових. Отже, водії можуть показувати правоохоронцям електронне посвідчення, свідоцтво про реєстрацію автівки й автоцивілку.

ФОПи можуть оплатити в «Дії» податки та перевірити надходження декларацій. У застосунку також можна згенерувати COVID-сертифікат, який уже визнали в ЄС.

Крім того, в додатку є й низка інших функцій. Наприклад, у вересні в тестовому режимі там запрацював сервіс, який дозволяє військовозобов’язаним, резервістам і призовникам онлайн змінити реєстрацію місця проживання.Джерело https://bituk.media/2022/01/14/skasuvaly-himnastyku-dlia-shyi-diia-sprostyla-protses-tsyfrovoho-pidpysu/

Схожі новини

Back to top button