Вінниця

В Україну прибули гранатомети SMAW – це спецдопомога від США


США передали Україні ручні одноразові гранатомети M141 Bunker Defeat Munition (SMAW-D). Вони можуть руйнувати стіни та навіть легкоброньовану техніку.

Про це повідомили на інформаційному порталі Міноборони США.

Фото з підготовкою гранатометів до відправлення зробили 21 січня. Як розповіло «Мілітарний», зброя прибула в Україну в ніч проти 22 січня.

Інформаційний портал Міноборони США

На зображеннях американського Міноборони видно, як на одній із баз повітряних сил США у штаті Делавер військові завантажують озброєння для України. А втім, скільки саме гранатометів вирішили відправити в Україну, у США не уточнили.

Гранатомети SMAW-D призначені для руйнування фортифікаційних споруд у польових умовах, а також для створення проходів у загородженнях і стінах.

Інформаційний портал Міноборони США

Граната цієї зброї спрацьовує під час зустрічі з ціллю та може зруйнувати до 20 сантиметрів бетону або 30 сантиметрів цегляної стіни. 

Також такі гранатомети можуть зруйнувати неброньовану та легкоброньовану техніку. Ефективна дальність запуску ракети — до 500 метрів.  Джерело https://bituk.media/2022/01/24/v-ukrainu-prybuly-hranatomety-smaw-tse-spetsdopomoha-vid-ssha/

Back to top button