Вінниця

Владислав Скальський закликає поставитися з розумінням до обмежень щодо руху транспорту в рамках карантинного режиму

Про додаткові обмеження щодо руху транспорту в рамках карантинного режиму розповів голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«28 березня з 20:00 був обмежений в’їзд у м.Вінницю. Наразі працюють три напрямки, а саме: Немирівське шосе, в’їзд з напрямку Житомира та в’їзд по Хмельницькому шосе. Також в області були введені чотири карантинні пости на основних трасах М – 12 та М – 21. Вони знаходяться у Могилів-Подільському районі, в с.Краснопілка Гайсинського району, у с. Махнівка Козятинського району та в Літинському районі», – повідомив очільник області.

На карантинних постах несуть службу поліцейські, медики, представники ДСНС та Нацгвардії. Ними проводяться відповідні заходи, запроваджені з метою недопущення поширення вірусу COVID-19 на території області.

Голова ОДА зазначив: «Прохання з порозумінням поставитись до тимчасових незручностей, пов’язаних з карантинними заходами, обмежити своє пересування та не виходити з дому без нагальної потреби».

Стосовно роботи громадського транспорту, який курсує в обласному центрі, то, з 29 березня у Вінниці призупинено перевезення громадян у громадському транспорті, за винятком працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури.

«Користуватись громадським транспортом вони зможуть лише за умови дотримання протиепідемічних норм (в масках і рукавичках), пред’явивши водію документ державного зразка, який посвідчує особу та спеціальну довідку з місця роботи, завірену в комунальному підприємстві «Вінницька транспортна компанія», – зазначив Владислав Скальський.

З 29 березня громадський транспорт Вінниці буде перевозити персонал:

– закладів охорони здоров’я та аптечних мереж;

– виробничих підприємств, заводів, ринків, великих супермаркетів та торгових мереж, які здійснюють забезпечення населення продуктами харчування;

– підприємств електро-, газо-, тепло-, водозабезпечення, управляючих компаній житлових будинків та комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста;

– підприємств зв’язку;

– підприємств та об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл;

– установ, які надають фінансові та банківські послуги;

– установ урядування, які надають найважливіші державні послуги;

– підприємств транспортного забезпечення;

– персонал, який працює у сфері оборони, правопорядку та цивільного захисту населення;

Також Вінницька міська рада розробила неперсоніфіковані картки з правом безкоштовного проїзду медичному персоналу та епідеміологам.

Відповідно до Постанови КМУ №239 від 25 березня 2020 р., кількість пасажирів не повинна перевищувати половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу. Така норма поширюється і на маршрутні таксі.

Наразі усі підприємства, установи та організації, які відносяться до критичної інфраструктури, завершують підготовку спеціальних документів для своїх працівників, за наявності яких персонал зможе доїжджати до місця роботи і додому у громадському транспорті міста.

Станом на ранок 29 березня опрацьовано документів понад 25 тис. працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури. Робота у зазначеному напрямку триває.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com