Вінниця

Збройні Сили України поповнились першими новобранцями з Вінниччини — Вінницька обласна державна адміністрація


Цими днями відбуваються перші відправки відібраних призовників на строкову військову службу до Збройних Сил України.

За інформацією Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, з обласного збірного пункту до військових частин Збройних Сил України було відправлено першу партію новобранців з Вінницької області. Під час першої відправки – з 6 по 8 квітня відправлено 172 призовника.

Як повідомляє Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації, переважна більшість територіальних громад забезпечує організовану відправку відібраних призовників до Обласного збірного пункту (місто Козятин) автомобільним транспортом за кошти громад.

Урочисті проводи новобранців до війська та їх організована доставка до збірного пункту свідчить про те, що очільники територіальних громад Вінниччини розуміють важливість питань, пов’язаних з забезпеченням обороноздатності нашої держави та забезпечують виконання завдань, визначених для них в галузі оборонної роботи Законом України «Про органи місцевого самоврядування в Україні».

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації вітає усіх молодих воїнів з важливим етапом у їхньому житті, висловлюючи впевненість, що ратна служба Вітчизні буде однією з самих яскравих сторінок їхньої долі, а армійське життя додасть їм впевненості у своїх силах та можливості здолати будь-які життєві перешкоди для досягнення поставленої життєвої мети.

Нагадаємо, що відповідно до рішень Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського, військовослужбовці строкової служби до виконання завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил на сході України не залучаються.

Дорогі наші воїни, наші захисники! Вірно служіть Вітчизні та повертайтеся додому живими та здоровими!

   

 

 

 

 Джерело http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/35535-zbroini-syly-ukrainy-popovnylys-pershymy-novobrantsiamy-z-vinnychchyny

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com