Луцьк

Асфальт на «Ягодині» ремонтує за 80 млн фірма зі статутним капіталом 10 тис.


Держмитслужба замовила ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини на МАПП «Ягодин» у фірми, яка торік виграла тендерів на майже 400 мільйонів.

Торги на визначення виконавця робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття проїжджої частини міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» відбулися наприкінці листопада 2021 року.

Очікувана вартість робіт, заявлена Держмитслужбою, 83,175 мільйона гривень. Переможцем була визнана фірма «Агро Констракшн», яка запропонувала 80,5 мільйона гривень. До слова, це була не найнижча цінова пропозиція. Менше – 79,7 мільйона гривень пропонувало ТОВ «СТРОЙТРАНСАВТО», проте його пропозицію відхилили.

Тендерний комітет мотивував таке рішення тим, що в складі тендерної пропозиції не було низки документів: гарантійних листів, довідок, усього – 12 позицій.

Роботи на МАПП «Ягодин» мають бути виконані до 31 грудня 2022 року.

ТзОВ «Агро Констракшн» зареєстроване у Києві. Фірма належить директору Артуру Стасюку і Денису Погребняку з Харкова. Статутний капітал підприємства, створеного у 2016 році, всього лиш 10 тисяч гривень.

Але незважаючи на це підприємство за час діяльності виграло тендерів на суму понад 400 мільйонів гривень, з них на 358,6 мільйона гривень – у 2021 році на торгах, організованих Держмитслужбою.

Найбільший тендер – «Реконструкція існуючих та будівництво нових об’єктів інфраструктури пункту пропуску «Ужгород» ІІ черга (пасажирський напрямок) та влаштування стику доріг (ув’язка) пункту пропуску «Ужгород» зі словацькою стороною (коригування)» за 155,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив план заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки. Він передбачає реконструкцію, модернізацію і технічне переоснащення понад 20 пунктів пропуску та будівництво 12 нових. На все це необхідно майже 9,9 млрд грн. Серед включених об’єктів – шість волинських пунктів пропуску, на які запланували 2,1 мільярда гривень. З них 302,2 мільйона гривень на МАПП «Ягодин».

Як повідомлялося раніше, пункт пропуску потребує розширення. Це питання актуалізовується й зовнішніми причинами: Польща розробила проєкт розширення своєї частини пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» шляхом створення додаткових терміналів загальною площею 40 гектарів, дорожніх віадуків, а також будівництва третього мосту через річку Західний Буг. Загальна вартість проекту становить трохи більше як 255 млн євро, а очікуваний термін реалізації – до 2024 року. Під розширення митного пункту пропуску «Ягодин» треба виділити 9 гектарів землі.

Юлія МАЛЄЄВА

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/asfalt-na-yahodyni-remontuye-za-80-mln-firma-zi-statutnym-kapitalom-/

Related Articles

Back to top button