Луцьк

Чому Луцька міська рада не може виділити кошти на ремонт ліфтів


Через обмеження видатків бюджету постановою №590 Кабміну Луцька міська рада не може виділити кошти на капітальний ремонт ліфтів.

Про це стало відомо під час сесії міської ради.

Зі слів Луцького міського голови Ігоря Поліщука, оскільки постанова №590 обмежує пріоритетність видатків бюджетів в умовах воєнного стану, то навіть при наявності достатньої кількості вільних залишків у міській казні міськрада може фінансувати дуже обмежені статті.

Він зазначив, що, наприклад, заборгованість Луцької міської ради перед підрядниками за ремонт доріг становить близько 5 мільйонів гривень.

Читати ще: Внесли зміни до бюджету Луцької територіальної громади на 2022 рік

«Ми не можемо освоїти кошти, виділені на ремонт, оновлення обладнання тощо. У нас є садочки, в яких протікають дахи. Саме тому будемо збирати комісію з надзвичайних ситуацій і визначати це, як надзвичайний випадок. Крім того, не фінансується капітальний ремонт ліфтів і багато інших життєво необхідних видатків», – зазначив мер.

З його слів, у зв’язку з критичною необхідністю виділення коштів на капітальний ремонт ліфтів Луцька міська рада готує лист в Асоціацію міст України.

«Шляхом непростого діалогу ми максимально відтягуємо відключення ліфтів. Однак ті, які вже відключили, без капітального ремонту і заключення експерта не увімкнуть», – підкреслив міський голова.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/chomu-lutska-miska-rada-ne-mozhe-vydilyty-koshty-na-remont-liftiv/

Back to top button