Луцьк

цьогоріч на Волині втілюють два нових міжнародних проекти

На співфінансування міжнародних проектів з обласного бюджету виділили 120 тисяч гривень. Про це йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА щодо внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік.

Зокрема, передбачено провести перерозподіл 120 тисяч гривень на реалізацію Регіональної програми розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018–2021 роки. Йдеться про два проекти: «Українсько-польське поозер’я – край легенд: відкрий та насолоджуйся незвіданим», «Музеї прикордоння – простір для інтеркультурного діалогу».

Перший проект охоплює гміну Влодава і Шацьку територіальну громаду, головний бенефіціар проєкту – Волинська обласна рада, бенефіціар – гміна Влодава. Завдяки тісній співпраці було розроблено спільний туристичний бренд Влодави та Шацька з оригінальним логотипом та гаслом «Пізнай магію озер!», який, сподіваються організатори проекту, стане впізнаваним та допоможе популяризувати волинські й польські озера.

Читати ще: Від Влодави до Замостя: волиняни переймали польський досвід промоції та ефективного брендування туристичного потенціалу краю

Також у межах міжнародного проекту «Українсько-польське Поозер’я – край легенд: відкрий та насолоджуйся незвіданим» вдалося провести спільний українсько-польський транскордонний фестиваль.

Читати ще: Фольклор, смаколики і трішки магії: у Польщі відбувся фестиваль «Таємниця озера».

Другий проект «Музеї прикордоння – простір для інтеркультурного діалогу» поки що не стартував. Волинський краєзнавчий музей у Луцьку та Регіональний музей у Стальовій Волі (Польща) планують налагодити інтенсивний міжкультурний діалог та підвищити свою привабливість для відвідувачів. Покращення доступності музеїв для людей з обмеженими можливостями є одним із ключових елементів проекту. Інші заходи включають створення веб-сайту, публікацію каталогу найкращих експонатів обох музеїв, зйомку промоційних фільмів та організацію тематичних виставок в Україні та Польщі. Тренінги та навчальні візити для музейного персоналу допоможуть покращити професійні навички працівників у сфері надання послуг різним категоріям відвідувачів та ефективної промоції своїх музеїв.

Юлія МАЛЄЄВА

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Реклама
Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/poozeria-ta-muzeyi-tsohorich-na-volyni-vtiliuiut-dva-novykh-mizhnarodnykh-/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com