Луцьк

Керівник аграрного управління Волинської ОВА пішов з посади


Юрій Горбенко, який очолював управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, залишив посаду у зв’язку з виходом на пенсію. Виконувачем обов’язків наразі призначили його заступника.

Про це інформують на сторінці управління.

Цьогоріч Юрієві Горбенку виповнилося 65 років, тож у зв’язку з досягненням пенсійного віку, завершився його термін перебування на державній службі. Управління агропромислового розвитку він очолював 12 років.

З метою забезпечення виконання завдань, визначених для управління агропромислового розвитку, розпорядженням начальника Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка від 24.05.2022 року № 47-ос виконання обов’язків начальника покладено на заступника начальника управління – начальника відділу розвитку тваринництва Юрія Юрченка.

Як поінформували Інформаційне агентство Волинські Новини у пресслужбі військової адміністрації, на час воєнного стану конкурси на заміщення керівних посад не проводяться. Тож особа, на яку покладені обов’язки, виконуватиме їх до завершення цього особливого періоду.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/kerivnyk-ahrarnoho-upravlinnia-volynskoyi-ova-pishov-z-posady/

Back to top button