Луцьк

Клопотенко відповів на критику нового шкільного меню


Кулінарний експерт та засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування» зі зміни культури харчування Cult Food Євген Клопотенко у відповідь на критику оновленого шкільного меню разом із командою прописав подальші дії.

Про це він повідомив у Фейсбуці.

«За останні дні тема шкільного харчування стала дуже гарячою і назбирала всякого. І адекватну критику, і сліпий хейт, і підтримку, і прекрасних ботів, і реальний досвід тих, хто стикнувся зі шкільною їжею на місцях. З‘явилася навіть петиція на відміну меню від мене в садочках, яка мала б право на існування, якби не одне «але». Я не розробляв ще меню для дитячих садочків. Хочу на це сказати: дякую кожному. Бо завдяки такій хвилі різних думок ця тема лишається на вустах», – зазначив Клопотенко.

Читати ще: Меню по-новому: що готують у школах Луцька та скільки коштує обід

За його словами, небайдужість народу – то рушійна сила змін.

«І якщо за два роки всі негативні коментарі зникнуть, то значить, що шкільним харчуванням можна більше не займатися. А поки ми проживаємо конфлікт сучасного бачення та старої системи. І це природньо, що воно скрипить, ламається, сиплеться та дає збій. Ми не можемо під нуль знищити старе, у країни немає на це ні ресурсу, ні досвіду, ні підтримки. Доводиться все робити поступово», – підкреслив Клопотенко.

Він додав, що з командою прочитали всі коментарі, проаналізували та прописали наступні кроки: «Будемо навчати кухарів, будемо навчати людей, які на місцях складають меню, як правильно читати норми, будемо навчати українців критично мислити та адекватно висловлювати свої думки (це жарт), будемо розповідати про основи здорового харчування».

«Я знаю, що ця тема болить. І болить вона сильно, бо це діти. Тому кожний коментар я розумію, маю ті самі емоції і крок за кроком впроваджую майбутнє у ті умови, що є зараз. Але у мене є єдине прохання – не мовчіть. Це найгірше. Краще пишіть хейт, проте не мовчіть. Бо зміни стаються там, де є голос», – підкреслив Клопотенко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/klopotenko-vidpoviv-na-krytyku-novoho-shkilnoho-meniu/

Back to top button