Луцьк

на Волині судили священника, який не сплачував аліменти

На Волині судили священнослужителя села Баїв, який ухилявся від сплати аліментів на виховання двох дітей. Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання у виді 110 годин громадських робіт.

Так, обвинувачений, який є священнослужителем УПЦ в селі Баїв, згідно з рішенням Луцького міськрайонного суду Волинської області від 16 травня 2016 року зобов`язаний сплачувати аліменти на утримання двох малолітніх дітей в розмірі 1/3 частини від його доходу щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи від дня пред`явлення позову до досягнення старшою дитиною повноліття щомісячно.

Однак будучи працездатною особою та маючи дохід з неофіційних джерел, він ухилився від сплати аліментів, заборгувавши 10 тисяч 567 гривень.

За іншими двома рішеннями суду обвинувачений заборгував аліментів на суму 33 тисячі 480 гривень.

У суді чоловік своєї вини не визнав. Він зазначив, що йому відомо про рішення судів, згідно яких він зобов`язаний сплачувати аліменти на користь дітей. По можливості сплачував кошти та надавав квитанції державному виконавцю, собі робив копії, однак останніх у нього немає. Намагався стати на облік у центр зайнятості, однак йому відмовили, проте підтверджуючих доказів таких обставин також не має. Повідомив, що за перший період, який йому інкримінується, він сплачував аліменти частково у розмірі 100, 200 та 1000 гривень, за другий період – щомісяця, зберігав квитанції, однак не всі збереглися. За третій період оплатив аліменти, однак квитанцій на підтвердження цього факту не має.

Натомість потерпіла підтвердила факт ухилення обвинуваченого від сплати аліментів та повідомила суду, що обвинувачений не бере участі у вихованні дітей, не сплачує на їх користь аліменти. З 2016 року суди виносили рішення про стягнення із нього аліментів. Обвинувачений сплачував по 25 та 20 гривень на місяць, після чого вона звернулася із заявою до поліції. За всі періоди, які зазначені в обвинувальному акті, чоловік взагалі не сплачував аліменти. З жовтня 2020 року почав сплачувати аліменти щомісяця. Також жінка зазначила, що чоловік мав доходи із неофіційних джерел, а аліменти починав сплачувати частково лише тоді, коли вона зверталася до суду. Про наявність у нього грошових коштів вказує той факт, що останній оплатив експертизу при оспорюванні батьківства на суму близько 10 тисяч гривень. Просила призначити суворе покарання.

Свідок, яке веде виконавче провадження, де боржником є обвинувачений, повідомила суду, що за вказані в обвинувальному акті періоди він аліментів не сплачував.

Дослідивши докази, суд дійшов висновку, що обвинувачений все-таки ухилявся від сплати аліментів. Відтак йому призначили покарання у виді 110 годин громадських робіт.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Реклама
Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/osporiuvav-batkivstvo-na-volyni-sudyly-sviashchennyka-iakyy-ne-splachuvav/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com