Луцьк

Російські рекламники продали 4 квартири у Луцьку через PornHub


Російські рекламники за три місяці зуміли продати чотири квартири у новому ЖК у Луцьку за допомогою платформи PornHub.

Реклама житла «на найбільш нетематичному майданчику», але «з потрібною цільовою аудиторією», допомогла закрити угоди на загальну суму $88 тис., повідомляє UBR.

«До нас ще ніхто не продавав нерухомість через PornHub. Але це спрацювало! За 3 місяці ми продали 4 квартири в милому сімейному ЖК із середнім чеком $22 тис.» – написав голова рекламної агенції Digital Bands Павло Кац.

Клієнтом став великий забудовник із Західної України, з яким агенція співпрацює шість років.

«Це був чистий експеримент. Ми розуміли, наскільки майданчик не відповідає ідеї сімейного тепла та затишку. Але все вийшло!» – йдеться у тексті.

Кейс навіть отримав премію WOW Awards у номінації «Нестандартне просування: digital» за найкращий рекламний проект у нерухомості.

Загалом Кац зазначає, що на PornHub регулярно бувають 62% українських чоловіків віком від 25 до 44 років. Середній час перегляду – 10 хвилин. Тому рекламники вирішили використати цей трафік.

«З початком карантину рекламодавці рвонули в соцмережі, і конкуренція там виросла. А на PornHub виріс лише користувацький трафік. З PH важко змагатися за увагу користувача – там занадто заряджений контент. Але ми використовували гумор, і це спрацювало» , – розповідає Кац.

Клієнтам, які знайшли оголошення на PornHub, запропонували покупку квартири зі знижкою 5% та з пільговими умовами розтермінування. На експериментальний запуск реклами було витрачено 628 доларів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/rosiyski-reklamnyky-prodaly-4-kvartyry-u-lutsku-cherez-PornHub/

Back to top button