Луцьк

Українські борчині здобули три золоті нагороди на турнірі в Італії

У четвер, 23 червня, збірна України здобула п’ять медалей на рейтинговому турнірі Matteo Pellicone з боротьби, який триває у Римі.

Про це пише ТСН.

Три українські борчині стали чемпіонками змагань. Аліна Грушина-Акобія виборола “золото” у ваговій категорії до 57 кг, Ірина Коляденко перемогла у категорії до 62 кг, а Алла Бєлінська стала найкращою серед спортсменок до 68 кг.

“Срібло” турніру у Римі виграли дві представниці України – Ілона Прокоспівюк (до 62 кг) та Анастасія Алпеєва (до 76 кг).

Турнір Matteo Pellicone у Римі триватиме до 25 червня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію