Луцьк

На Волині знімають фільм про історію боротьби українського народу

Взято з https://www.volynnews.com/ua/news/all/na-volyni-znimaiut-film-pro-istoriiu-borotby-ukrayinskoho-narodu/

В Україні відбуваються зйомки фільму «Шлях поколінь» про історію боротьби українського народу від Другої світової війни до вторгнення Росії в 2014 році. Перші сцени фільму було відзнято у Волинській області, урочищі Вовчак, де зародилася армія УПА.

У зйомках взяли участь більше сотні людей – це професійні актори з Луцька, Києва, повідомляє Перший канал соціальних новин.

Сюжет фільму: історія зв’язкової УПА – Ганни Абрамчук з Волині; бійця служби безпеки УПА – Степана Петраша з Калуша та Івана Залужного, ветерана Другої світової із Запоріжжя, внука якого росіяни вбили у 2014 році, тісно переплітається із сучасною війною українського народу, проти російського агресора.

Унікальність цього фільму в тому, що його герої – живі і саме на основі їхніх розповідей писався сценарій.

«Цей фільм-історія дасть можливість майбутньому поколінню українців знати правду. Глядач зможе знайти в цьому фільмі потрібне для себе: любов, вірність, відданість країні, бої, розлуку», – зазначають автори проєкту.

Наступний етап зйомок фільму незабаром відбудеться в зоні бойових дій, де буде показано сучасну війну. Потім зйомки фільму будуть у Києві і знову ж на Волині.

Продюсером фільму, спів сценаристом, автором ідеї є – Михайло Ухман: журналіст сайту Цензор.НЕТ, доброволець російсько – української війни. Він давно мріяв увіковічнити пам’ять тих, хто в минулому столітті боровся і бореться за волю України. Дехто з чиновників та бізнесменів відгукнулися на його заклик – цих грошей вистачило на перший етап зйомок.

На цей момент Михайло шукає гроші, щоб продовжити знімати цей історичний фільм. Він закликає усіх патріотів: чиновників, підприємців, діаспору, всі, кому небайдужа доля українського кіно – долучитися до цього проєкту.

Реквізити для фінансової допомоги:

4149439316662786 (приват) – Олег Ревега


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Back to top button