Луцьк

Волинські рятувальники передали колегам на Харківщину кілька тонн гуманітарної допомоги та чудотворну ікону


Для підтримки рятувальників Головного управління ДСНС України у Харківській області співробітники служби 101 Волині відправили спеціальну вантажівку з допомогою.

З-поміж іншого, автомобіль завантажили пожежно-технічним обладнанням, яке потрібне для проведення аварійно-рятувальних робіт, а за допомоги небайдужих громадян, волонтерських, громадських організацій і підприємців туди додали чимало продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, засобів захисту тощо – всього майже вісім тонн, повідомляють на сторінці волинських рятувальників у фейсбуці.

Митрополит Михаїл передав для харківських рятувальників ікону Покрови Пресвятої Богородиці, аби вона оберігала їх у нелегкій праці на благо людей, додавала їм сили і впевненості у Перемозі.

За дорученням Владики ікону Богородиці начальнику ГУ ДСНС області Володимиру Грушовінчуку передав віце-канцлер обласної єпархії ПЦУ отець Олександр Безкоровайний, а головний рятувальник Волині доправив її разом з гуманітарним вантажем колегам у Харків.

Ще один подарунок для керівника пресслужби харківських рятувальників Євгена Василенка передала учениця Луцької школи №24 Маринка Королюк. Дівчинка вишила бісером образ Святого Миколая Чудотворця, покровителя міста Луцька.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/volynski-riatuvalnyky-peredaly-koleham-na-kharkivshchynu-kilka-tonn-humanitarnoyi-dopomohy-ta-chudotvornu-ikonu/

Back to top button