Луцьк

Юні туристи з Волині тріумфували на змаганнях у Литві


На території регіонального парку річки Неріс у Республіці Литва відбулися міжнародні змагання з туризму серед школярів та молоді «Кубок Жигунас –2022».

Організував та провів змагання відділ громадянської освіти, туризму та етнокультури Центру неформальної освіти учнів Литви, повідомляють на сайті Боратинської сільської ради.

У змаганнях взяли участь понад 100 учасників з Литви, України та Латвії. Нашу державу представляли юні туристи з Івано-Франківщини та Волині.

У складі команд Луцької міської федерації спортивного туризму у наймолодшій, молодшій та середній вікових групах виступали жителі Боратинської громади Костянтин Сусь, Анастасія Лінник, Анна Ткачук (Гіркополонківський ліцей), Юрій Черняк (Боратинський ліцей), Дарина Казакова, Тимофій Савонік, Володимир Повідзіон, Анна Бокова, Ангеліна Березюк, Артем Гордей, Арсен Луппов (Промінська гімназія), а також Ілля Бурда з Ковеля.

Програма Кубка передбачала особисті та командні змагання на дистанції «Смуга перешкод», командні змагання на дистанції «Крос-похід» та особисті змагання з нічного орієнтування. На дистанції «Крос-похід» всі наші команди стали призерами: у середній показали другий результат, а наймолодші та молодші фінішували третіми.

На дистанції «Смуга перешкод» команди наймолодшої та середньої групи стали третіми. У нічному орієнтуванні перемогу у своїх вікових групах святкували Юрій Черняк та Дарина Казакова.

У загальнокомандному заліку серед команд середньої вікової групи волиняни посіли друге місце, а серед наймолодших були третіми.

Готували спортсменів до змагань Андрій Востріков, Володимир Казаков та Олександр Оришко. Безпосередньо на змаганнях юними спортсменами опікувалися Анна Климчук та Інга Бурда.

Незважаючи на насичену спортивну програму, наші туристи встигли також познайомитися з історико-культурною спадщиною Литви, зокрема з її столицею містом Вільнюс. Надзвичайно приємно, що під час змагань та екскурсій українські команди відчували неймовірну підтримку литовців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/yuni-turysty-z-volyni-triumfuvaly-na-zmahanniakh-u-lytvi/

Back to top button