На Вінниччині визначено переможців конкурсу «Людина року» — Вінницька обласна державна адміністрація

2


Сьогодні, 23 лютого, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної, відбулось засідання комісії з визначення переможців обласного конкурсу на звання «Людина року».

На початку засідання Наталя Заболотна повідомила, що з метою визначення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності, рішенням сесії обласної Ради затверджено Положення про проведення обласного конкурсу на звання «Людина року», також головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження, яким затверджено склад комісії.

«За особливі досягнення у 2020 році на розгляд комісії представлено 120 осіб у  34 номінаціях. Найбільше претендентів у номінації «Діяч культури та мистецтва року» – 13 осіб,- зазначила Наталя Заболотна.

Посадовиця також нагадала, що відповідно до пункту 8 положення «Про проведення обласного конкурсу на звання «Людина року» затвердженого рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня» (зі змінами) – особа, якій звання «Людина року» вже було присвоєно після 2017 року, на здобуття його повторно не висувається. «Отже, у номінації «Ресторатор року» – Сиверчук Валерій Станіславович висуватись не може, тому що був переможцем конкурсу «Людина року» у 2018 році. Ми ж зацікавлені у тому, щоб якомога більше достойних людей буди відзначені »,- акцентувала Наталя Заболотна.

Члени конкурсної комісії шляхом відкритого голосування обрали переможців у всіх номінаціях.

Нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року – 2020» відбудеться 19 березня 2021 року, на церемонії будуть оголошені переможці конкурсу, які отримають пам’ятні відзнаки та грошові винагороди.

 Джерело http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/34129-na-vinnychchyni-vyznacheno-peremozhtsiv-konkursu-liudyna-roku