НОВИНИ

Баскетбол. Джеремі Сочан з “дев’яткою” на драфті НБА. Напрямок: Сан-Антоніо Спёрс. 4 мільйони доларів на столі


Джеремі Сочан був обраний “Сан-Антоніо Спёрс” під дев’ятим номером на драфті НБА. 19-річний вінгер з Університету Бейлора стане четвертим польським баскетболістом, який виступить у цьому елітному американо-канадському змаганні. Після підписання контракту в першому сезоні Сочан заробить близько 4 мільйонів доларів.

19 років Джеремі Сочан, Зріст 206 см – син колишньої баскетболістки Полонії Варшави Анета Сочан і американець, він є першим поляком, обраним з таким великим числом у першій десятці драфта НБА.

До нього вони грали в цих змаганнях Цезарій Трибанський (його не було обрано на драфті, у 2002 році він відправився в Memphis Grizzlies безпосередньо з гурту Blachy Pruszyński Pruszków), Мацей Лампе (2003, номер 30 – Нью-Йорк Нікс) i Марцін Гортат (2005, номер 57 – Phoenix Suns, присвячений Orlando Magic).
Також обрано в чернетці Шимон Шевчик (2003, випуск 35 – Мілуокі Бакс), але в кінцевому підсумку не з’явився на танцювальних майданчиках США / Канади.

«Я дуже щасливий», — зізнався Джеремі Сочан одразу після вибору ABC перед камерами. «Це велике благословення, у мене немає слів!» У збірній Польщі мені довелося грати зі старшими. Мені це дуже допомогло, я був у професійному середовищі, всі давали багато порад.

Посилання на джерело https://gazetawroclawska.pl/koszykowka-jeremy-sochan-z-dziewiatka-w-dafcie-nba-kierunek-san-antonio-spurs-4-miliony-dolarow-na-stole/ar/c2-16451491Source link

Back to top button