НОВИНИ

“Чоловік пише, що він живий і я знаю, що там пекло”


Інтерв’ю з Юлією Степанюк, яка зараз, як і тисячі дружин українських військових, живе короткими повідомленнями та телефонними дзвінками з фронту. Кожне повідомлення дає їй сили витримати, повірити в перемогу і побачити свого чоловіка живим.

– Мій чоловік – бухгалтер, але коли його призвали в армію, без вагань пішов з професії. Він сказав, що повинен захищати Україну від російського агресора і навіть не намагався уникнути мобілізації, пояснює Юлія. – Його викликали на 12 березня. Відтоді душевний спокій нашої родини порушується. У мене немає батьків. Чоловік був моїм захистом і опорою. Воює на гарячому місці Харківської області. Коли я подзвонив, він майже не розповідав про себе. Не скаржиться. Тепер він надсилає мені повідомлення частіше, ніж дзвонить. Він пише: все добре, я живий. І я знаю, що там є пекло. Він хвилюється за мене і дітей. У нас є син і дочка. Синові 15 років, тому він чудово розуміє, що його батько на війні. Він розуміє, що там гинуть солдати. Доньці, однак, лише 6 років, і вона дуже сумує. Все ще питає, коли тато прийде додому.

Посилання на джерело https://kurierlubelski.pl/maz-pisze-ze-zyje-a-ja-wiem-ze-jest-tam-pieklo/ar/c15-16340591Source link

Back to top button