НОВИНИ

Це найбільша колекція товарів відьмака! Перевірте, які перли входять до колекції подружжя з Олександрів-Лодзкі


Відьмак не потребує представлення. Не дивно, що люди охоче збирають будь-які предмети, пов’язані з пригодами Геральта з Рівії. Важко повірити, що Аліція та Давід Куровські, які показали нам і розповіли про свої колекції під час останнього Pyrkon, можуть похвалитися найбільшою «відьмацької» колекцією.

Зміст

Відьмак — це слово, яке має принаймні асоціювати кожен поляк. Повість і всесвіт, створені в прозі Анджея Сапковського, радували читачів у всьому світі. Потенціал у бренду помітила польська студія CD Projekt RED, яка купила права на The Witcher і створила серію комп’ютерних ігор. Вони мали величезний успіх у світовому масштабі, зробивши пригоди Ґеральта популярними.

Завдяки популярності бренду, щоб використовувати його комерційний потенціал, було створено багато цікавих речей, пов’язаних з Відьмаком. Від різноманітних видань книг та ігор до головоломок, фігурок і навіть монет і прикрас з усього світу. Шанувальники всесвіту, створеного Сапковським, прагнуть зібрати все, що будь-яким чином пов’язано з цією франшизою. Найбільша з них — пара польських колекціонерів.

Аліція та Давід Куровські — підприємці з Олександрова-Лодзкого. Вони щодня керують друкарнею та займаються страхуванням. Однак у особистому житті вони є великими шанувальниками сюжету, історії та міфології стародавніх слов’ян.

Посилання на джерело https://gs24.pl/to-najwieksza-kolekcja-gadzetow-z-wiedzmina-sprawdz-jakie-perelki-zawiera-kolekcja-pary-z-aleksanrowa-lodzkiego/ar/c12-16451865Source link

Back to top button