НОВИНИ

Це таблиця пенсійних виплат із серпня 2022. Подивіться, якою буде ваша виплата після змін [6.08.2022]


У нас нова таблиця виплати пенсій. Реформа (ПДФО 12%) набула чинності 1 липня, і з липня нижча ставка застосовується Управлінням соціального страхування при зборі авансових внесків на річний податок. Надміру сплачені авансові внески за січень-червень податкова поверне після затвердження річного розрахунку з ПДФО. Подивіться, скільки ви отримаєте пенсії в серпні 2022 року.

Незначне покращення пенсійного бюджету – як і для всіх людей, які сплачують податки відповідно до шкали податкової таблиці – має принести ще одна податкова реформа, а саме зниження найнижчої ставки податку з 17 до 12 відсотків.

Люди, які отримують пенсію до 2500 злотих брутто, не отримають переваги від цієї зміни (якщо вони не мають іншого додаткового доходу, який оподатковується ПДФО) оскільки всі їхні доходи від такої пенсії є неоподатковуваною сумою – 30 000 злотих

Інша ситуація з людьми з вищими пенсіями. У їхньому випадку ZUS вираховує з валової пенсії як внесок на медичне страхування, так і авансовий податок. Що це означає для пенсіонерів? Дивіться демонстративні розрахунки в нашій галереї нижче.

Партнерські рекламні матеріали

Посилання на джерело https://gloswielkopolski.pl/taka-jest-tabela-wyplat-emerytur-od-sierpnia-2022-zobacz-jakie-bedzie-twoje-seniem-po-zmianach-6082022/ar/c3-16536101Source link

Back to top button