НОВИНИ

Іга Свёнтек у фіналі турніру WTA в Римі! Вона перемогла Арину Сабаленко і зрівнялася з досягненням Серени Вільямс

Іга Свёнтек після відмінного матчу перемогла Арину Сабаленко з рахунком 6:2, 6:1 і вийшла у фінал турніру WTA в Римі. У неділю він зіграє з Онсом Джабером або Дарією Касаткіною.

У двох попередніх матчах у Римі з колишньою лідеркою світового рейтингу Вікторією Азаранкою (WTA 16) та переможницею US Open 2019 Біанкою Андрееску (WTA 90) Іга Свёнтек (WTA 1) мала проблеми в перших сетах. Проте в обох випадках вона зламала суперниць (канадця після тай-брейку), а у другому раунді не дала їм шансу – обіграла Азаренко 6:1, Андрееску 6:0.

– Висновки роблю під час матчу. У другому сеті я можу переформулювати свою тактику і зосередитися на речах, які дають мені перевагу. Минулого сезону це було не так просто. Це приходить з досвідом, – наголосив 20-річний Рачинський після чвертьфіналу в п’ятницю.

У півфінальному поєдинку з Ариною Сабаленко (WTA 8) Польщі нічого не було покращити після першого сету. Їй знадобилося всього півгодини, щоб перемогти суперницю з рахунком 6:2. Вона була дуже розслаблена і практично не робила помилок. Азаренко була для неї відкритою книгою – адже останнім часом вона стикалася з нею тричі. У листопаді вона програла в Гвадалахарі під час фіналу WTA, але цього року була першою в чвертьфіналі турніру в Досі і фіналі в Штутгарті.

Другий сет лише підтвердив домінування Свёнтека. Цього разу вона віддала суперницям лише одну гру, вигравши таким чином 27-у партію поспіль. Це один з найкращих серіалів у 21 столітті. Таку ж відзначила Серена Вільямс, і тільки краще Жюстін Енен (32) і… знову ж таки молодша з сестер Вільямс (34). У неділю наша тенісистка також може виграти п’ятий турнір поспіль (раніше в Досі, Індіан-Уеллсі, Маямі та Штутгарті).