НОВИНИ

Крістіан Охман. Чи переможе він на конкурсі Євробачення 2022? У нього є всі шанси на перемогу [ZDJĘCIA, WIDEO]


«Охман доводить, що він готовий представляти Польщу на конкурсі «Євробачення 2022» у Турині», – написав Крістіан, який з піснею «River» переміг у відборі на цей важливий музичний конкурс. Так наш художник стрибнув у велику річку і вона тече. Чим закінчиться ця подорож? Що кажуть букмекери?

Крістіан Охман про польську мову

19 лютого 2022 року під час фінального концерту національного відбору до пісенного конкурсу «Євробачення-2022» в Турині Крістіану Очману довелося побитися з дев’ятьма артистами. Зрештою, попередній відбір виграла його пісня з витонченою назвою «River». Світова прем’єра цього твору відбулася всього за десяток днів тому.

Чи має Очман, оскільки він вже деякий час виступає як Охман, шанси на успіх під час Євробачення 2022? Багато професіоналів вважають, що це точно так. Пісня вже популярна серед шанувальників у всьому світі. «Рівер» є одним із небагатьох фаворитів каменю на перемогу в Турині. Для пісні був створений невід’ємний елемент пісні – відеокліп режисера Давіда Зємби. Через кілька днів після прем’єри “Річка” на своєму YouTube-каналі перевищила два мільйони переглядів.

Педро Сантос, журналіст одного з найбільших веб-сайтів, присвячених конкурсу – Eurovisionworld.com, – сказав, що Охман протягом багатьох років є одним із наших найсильніших кандидатів. На його думку, пісня надзвичайно сучасна, розрахована як на національну, так і на міжнародну аудиторію. Польська співачка третє у списку фаворитів на перемогу за версією букмекерів.

Посилання на джерело https://kurierlubelski.pl/krystian-ochman-czy-wygra-konkurs-eurowizja-2022-ma-wszelkie-szanse-na-zwyciestwo-zdjecia-wideo/ar/c13-16071421Source link

Back to top button