НОВИНИ

Ліки вилучено з аптек у червні 2022 року. Негайно викиньте ці ліки зі своєї аптечки. GIF відкликав їх! Перевір!


ЛІКАРСЬКІ ЛІКАРСЬКИ ВІД ЗАЯВКИ ЧЕРВЕНЬ 2022. Є новий, оновлений перелік ліків, вилучених Головною фармацевтичною інспекцією. У червні Головний GIF видав нові рішення. Останні рішення стосуються препарату від деменції та сиропу, який використовується для лікування запорів, а також для профілактики та лікування печінкової енцефалопатії. Попереднє рішення стосується, зокрема, вилучення з аптек популярного препарату від гіпертонії. Також прийнято рішення щодо зняття з продажу препаратів: крапель для дітей грудного віку, що запобігають рахіту у недоношених, новонароджених та немовлят, а також мазей, що застосовуються для лікування геморою, анального запалення, анальної тріщини, анального свербіння. Відомий препарат, який використовується для лікування есенціальної гіпертензії та застійної серцевої недостатності, а також антибіотик широкого спектру застосування, були вилучені ще раніше. Негайно перевірте, чи у вас вдома немає ліків у представленій нами галереї. Ні в якому разі не приймайте їх! Ліки в списку з вказаним номером серії можуть завдати шкоди вашому здоров’ю і навіть становити загрозу для життя.

Зміст

З турботи про здоров’я та безпеку пацієнтів Головна фармацевтична інспекція надає розпорядження про вилучення ліків з продажу в аптеках. Перевірте список вилучених препаратів з аптек по всій Польщі через GIF. Їх прийом може бути небезпечним. Причини зняття ліків з ринку в аптеках по всій Польщі серйозні. Іноді це забруднення, іноді дефекти якості. Ці заходи не відповідали стандартам, встановленим GIF, тому ви більше не можете купити ці препарати в аптеці. Найголовніше, якщо вони у вас є в аптечці, ні в якому разі не використовуйте їх.

Компанія GIF оголосила про відкликання з аптек партії препарату Серміон, який використовується для лікування легкої та помірної деменції. Ніцерголін покращує метаболічні та гемодинамічні стани головного мозку. Він також проявляє антиагрегаційні властивості та позитивно змінює гемореологічні властивості. Виводиться у вигляді метаболітів, переважно нирками, у мінімальних кількостях з калом. Чому препарат відмінили?

Посилання на джерело https://gs24.pl/leki-wycofane-z-aptek-w-czerwcu-2022-natbezpiecz-wyrzu-te-lekarstwa-ze-swojej-apteczki-gif-je-wycofal-sprawdzcie/ar/c14- 15550424Source link

Back to top button