НОВИНИ

Lublin Motor Coach вибачається після поразки. «Не виграти було неможливо. І все ж»


Мотор Люблін швидко повів у виїзній грі проти GKS Jastrzębie, але зазнав поразки з рахунком 1-2. – Можу лише вибачитися перед уболівальниками, – каже тренер Марчін Спирка.

– У цьому матчі неможливо було не виграти, а вийшло інакше – оцінив тренер «Мотора». Марчін Шпирка звинувачує арбітра в тому, що в одній із ситуацій не свистнув пенальті. – Ми добре почали матч. Ми швидко забили гол, домінували і створювали нові ситуації. Після одного з них суддя не свистить для нас очевидний пенальті. У нас був шанс забити другий гол – каже тренер Мото.

Обидва голи люблінська команда програла за власним бажанням. – На жаль, ми пропустили голи після двох індивідуальних помилок. Можу тільки вибачитися перед фанатами – підсумовує Шпирка.

У свою чергу наставник господарів залишився задоволений не лише підсумковим результатом, а й настроєм молоді. – Уболівальники побачили п’ятьох молодих гравців, які, окрім характеру, показали ще й якість. У них є шанс зробити кар’єру в майбутньому – каже Гжегож Курдзель.

Посилання на джерело https://kurierlubelski.pl/trener-motoru-lublin-przeprasza-po-porazce-nie-dalo-sie-tym-nie-wygrac-a-jednak/ar/c2-16554123Source link

Back to top button