НОВИНИ

Пішли платити штраф за водіння в нетверезому стані … напідпитку! Їх спіймала ДАІ


Поліція
Pixabay.com

Рецидивісти … але чесні. Двох чоловіків – батька та сина – спіймали за їздою на велосипедах у стані алкогольного сп’яніння. У національному масштабі в цьому не було б нічого особливого, якби не те, що… п’яні за кермом вони саме поверталися з пошти, де сплатили штраф. За їзду на велосипеді в нетверезому стані одному з них виписали штраф. Тепер їм залишилося заплатити ще дві.

Як повідомляє портал “lublin112.pl” – у середу працівники ДАІ в Мілянові зіткнулися з нестандартною ситуацією. Вони помітили двох велосипедистів, поведінка яких вказувала на те, що вони були в стані алкогольного сп’яніння. Вони вирішили залишити обох чоловіків. Під час огляду один не витримав, а інший намагався вдавати тверезого.

Вони просто заплатили штраф за водіння в нетверезому стані. Вони отримали ще двох

Чоловіків ідентифікували як двох жителів Мілянова. Це 61-річний батько та 38-річний син. Перевірка на тверезість обох показала наявність алкоголю у видихуваному повітрі. У їх організмі було один алкоголь на літр.

Виявилося, що п’яні велосипедисти якраз поверталися з пошти. 38-річний поїхав туди з батьком, щоб заплатити штраф у розмірі 2500 злотих … за їзду на велосипеді в нетверезому стані. Їм вкрай не пощастило, поліцейські вирішили, що цього разу вони також понесуть наслідки. Кожен із чоловіків – 38-річний та 61-річний – має тепер заплатити 2500 злотих. Молодший – мабуть – таким чином позбувся 5000 злотих.

Якщо вони не змінять своїх звичок, їм краще цього разу піти на пошту.

Посилання на джерело https://shareinfo.pl/pojechali-oplacic-mandat-za-jazde-po-pijanemu-pijani-przylapala-ich-drogowka/Source link

Back to top button