НОВИНИ

Садовий плоттер отримає субсидію! На розробку ROD від FE буде виділено 50 мільйонів злотих. Куди подати заяву на підтримку присадибного саду? Суми не маленькі


Прийнято рішення про підтримку садів-наділів у розмірі 50 млн. злотих. Популярні стрижні – це спосіб озеленити простір? Виявляється, багато хто з нас зможе піклуватися про планету за підтримки уряду, використовуючи для цього клаптик землі. Міністр фінансів та регіональної політики Гжегож Пуда оголосив про надання коштів ЄС із Програми інфраструктури та довкілля 2014-2020 (OPI & E) для розвитку інфраструктури зелених садів. Скільки грошей отримають садівники? Заявку на підтримку ROD можна подати в АРМіР. Розмір співфінансування – від 10 до 100 тисяч злотих. Подивіться, яким критеріям необхідно відповідати.

Над проектом розвитку зеленої інфраструктури за допомогою ділянок працювали не лише садівники, а й державні установи. Члени Міністерства фінансів та регіональної політики, Міністерства сільського господарства та сільського господарства, Міністерства клімату та навколишнього середовища, Національного фонду охорони навколишнього природного середовища та водного господарства та Агентства з реструктуризації та модернізації сільського господарства обговорювали, як правильно управляти площами ВВП. Підписання договору є кульмінацією заходів, які проводяться протягом тривалого часу.

– Ця невелика інфраструктура на присадибних садах, безумовно, обслуговуватиме багатьох людей, щоб кожен мав можливість відпочити, добре відпочити, а також виготовити їжу для власних потреб – – аргументував віце-прем’єр Генрик Ковальчик.

Програма, що фінансується з європейських фондів, дозволить розбудовувати наділи. Грант на один ROD може становити від 10 до 100 тисяч злотих. Як скористатися грантом? Припущенням проекту є підтримка екологічних заходів, у тому числі кліматичних. Тому частина суми може бути спрямована на досягнення цієї мети, а частина може становити базу для модернізації та оновлення.

Посилання на джерело https://dziennikbaltycki.pl/dzialkowiec-dostanie-dotacje-bedzie-50-mln-zl-z-fe-na-rozwoj-rod-gdzie-zlozyc-wniosek-o-wsparcie-na-ogrodek-dzialkowy- суми-ні / ar / c8-16331723Source link

Back to top button