НОВИНИ

Ще один гігант тікає з Росії. Nike закриває всі свої магазини


Nike
Творчі спільноти

Nike оголосила про плани покинути Росію, ставши найновішим західним брендом, який покинув країну після вторгнення в Україну в лютому. Американський гігант спортивного одягу зупинив онлайн-замовлення та закрив магазини в країні в березні.

Магазини, якими керують місцеві партнери, продовжували працювати, але компанія розриває ці контракти. Мережевий гігант Cisco також оголосив, що почне повністю закриватися в Росії та Білорусі. Інші компанії, які завершили свої плани виходу в останні тижні, включають McDonald’s і Starbucks.

“Nike прийняла рішення покинути російський ринок”, – йдеться в повідомленні компанії. «Наш пріоритет полягає в тому, щоб забезпечити повну підтримку наших співробітників, відповідально обмежуючи свою діяльність у найближчі місяці».

Після вторгнення Росія була все більш економічно ізольованою, оскільки Захід і союзники ввели санкції, а транснаціональні компанії намагалися вийти.

Як повідомляє Reuters, зараз країна працює над законодавством, яке каратиме іноземні компанії, які бажають виїхати, дозволяючи уряду конфіскувати їхні активи та накладати кримінальні санкції.

Посилання на джерело https://shareinfo.pl/kolejny-gigant-ucieka-z-rosji-nike-zamyka-wszystkie-swoje-sklepy/Source link

Back to top button