НОВИНИ

Таке взуття зараз краще не носити – воно липке і може зіпсувати всю укладку. Ось що згадує дружина мільйонера [24.06.2022]


Мода постійно змінюється, але є моделі взуття, які залишаються в ній назавжди. Є моделі жіночого взуття, які повинні бути у кожної жінки, незалежно від віку, зросту, ваги чи професії. Анна Бей – дружина мільйонера і успішна бізнес-леді, вважає, що є і туфлі, яких не повинно бути в гардеробі жодної жінки. На її думку, таке взуття може зіпсувати весь наряд. Яке взуття краще не носити? Дивіться зараз у галереї.

Таке взуття краще не носити – воно не дуже елегантне і дешеве

Анна Бей – успішна бізнес-леді, дружина мільйонера (за деякими словами – мільярдера).

Вона також є засновницею Школи достатку – Школи багатства, де вчить жінок, як здобувати любов і багатство одночасно. Анна Бей дає численні поради в соціальних мережах, головним чином про стиль і красу. В одній із записів вона створила список взуття, від якого краще позбутися, щоб не показати себе «липким».

За словами дружини мільйонера, таке взуття не дуже елегантне, виглядає жахливо і може зіпсувати весь наряд. «Сподіваюся, що ніхто з вас не одягне їх, принаймні, якщо ви хочете бути елегантною леді», — каже Анна Бей.

Яке взуття краще позбутися з гардеробу? Анна Бей, засновниця School of Affluence, підказує, яке взуття краще не носити – на її думку, воно найменш елегантне, виглядає жахливо і може зіпсувати навіть саму модну укладку.

Посилання на джерело https://gloswielkopolski.pl/takich-butow-lepiej-teraz-nie-nosic-sa-tandetne-i-moga-zrujnovac-cala-stylizacje-oto-co-wymienia-zona-milionera-24062022/ar/ c6-16422933Source link

Back to top button