НОВИНИ

Telegram News UA – Оперативна інформація на 18.00 6 серпня 2022 року щодо російського вторгнення. Слава Україні…


Сухопутні війська України 🇺🇦

Оперативна інформація з 18:00 6 серпня 2022 року щодо російського вторгнення.

Слава Україні! Сто шістдесят четвертий день героїчного опору українського народу російському військовому вторгненню.

Не змінилася ситуація на волинському та польському напрямках. Зберігається загроза ворожих ракетних і авіаційних ударів з території та повітряного простору Республіки Білорусь.

У напрямку Сіверського ворог вів артилерійський вогонь поблизу Янжулівки, Миколаївки та Желязного мосту Чернігівської області, а також поблизу Нової Гути Сумської області.

Активних наступальних дій на Харків ворог не вів. З гарматної та ракетної артилерії він обстрілював райони Прудянки, Дуванки, Злочува та ще 27 населених пунктів. Він здійснив рейди в околицях Верхнього Солтува, Лебяжі та Гусарівки.

На Слов’янському напрямку ворог завдавав вогневого ураження зі ствольної та реактивної артилерії в районах Велика Комишуваха, Сулігівка, Довгеньке, Долина, Мазанівка, Адамівка, Карнаухівка, Курулька, Рідне, Дібрівне, Грусаваха, Богородичне та Маяк.

Окремі частини ворога намагалися прорватися на західну околицю Богородичного, їм це не вдалося, відійшли.

На Краматорськ наступальних дій ворог не вів. Обстрілювали з танків і артилерії поблизу Сєвєрська, Серебрянки, Верхнокам’янського, Дронівки, Донецької, Григорівки, Рижнівки, Миколаювки, Спірни, Званівок, Перейзне, Каленіка, Долини та Віймків.

У напрямку Бахмута ворожий вогонь зафіксований поблизу Бахмута, Соледару, Зайцева, Яківлівки, Кодема, Юрівки, Бахмутська, Берестова, Покровського та Іванграда. Російські ударні та військові літаки завдавали ударів поблизу Зайцевого, Соледару, Бахмута, Берестового та Яковівки.

Окупанти намагалися покращити тактичну позицію на напрямках Стряпівка – Бачмутське, Покровське – Соледар, Покровське – Бачмут, Володимирівка – Яковлівка, Відродженка – Вершина, Покровське – Вершина. На всіх вказаних напрямках українські воїни отримали рішучу відсіч і відступили.

У напрямку Авдіївки ворожа ствольна та ракетна артилерія обстрілювала райони Авдівки, Пісків, Нетайлово, Новельського та Нью-Йорка. Штурмовики окупантів діяли в районі Нью-Йорка, Красногорівки, Пісків і Мар’їнки.

Наступальними діями російські загарбники намагалися прорвати оборону наших військ на напрямках Спартак – Авдіївка, Веселе – Піски, Новоселівка Друга – Красногорівка, Олександрівка – Мар’їнка, Кирилівка – Павлівка та Пречистувка – Новомайорське. Українські воїни завдали ворогу значних втрат та відтіснили його.

У напрямку Новопавлівського та Запорізького ворог вів вогонь по Новомихайлівці, Шевченку, Великій Новосі, Запоріжжі, Залізничному, Новоданилівці, Зеленому Полі та Харівному. Він здійснив рейди в районах Темирівки, Малих Щербаків, Новоандріївки, Вільного Поля, Новосилки, Вугледара, Павловки та Пречістувки.

У бік Південного Бузу противник систематично застосовуючи наявні вогневі засоби на лініях зіткнення та до с. глибина оборони.

Окупанти використовували військові літаки для нальотів в районі Андріївки. Активно велася аеророзвідка місцевості безпілотними літальними апаратами.

Чотири носії морських крилатих ракет готові до застосування високоточної зброї в акваторії Чорного моря.

Зберігається ризик ракетних ударів по військових об’єктах та інфраструктурі по всій території України. Не ігноруйте рейдові сигнали.

Вірте в Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!

ДжерелоSource link

Back to top button