НОВИНИ

Телепрограма на понеділок, 27 червня 2022 р. «Коронний свідок» і «Пітбуль». Дивіться, що подивитися 27 червня по телевізору!


телепрограма за понеділок, 27 червня 2022 року:

Три роки тому журналіст-розслідувач Марцін Крук втратив вагітну дружину. Жінка загинула випадково в результаті розплати мафії. Відтоді Марцін має одна ціль – знайти та покарати винних. Опитуючи більше людей, які мають зв’язки з місцевою мафією, він нарешті вистежує винуватця. Це якийсь «Блача», гангстер, який вирішив співпрацювати з поліцією, отримавши натомість статус коронного свідка. Джентльмени зустрічаються під час співбесіди.
«Коронний свідок» – TVN7, 20:00

Юна Діна живе в невеликому грузинському селі в Кавказьких горах, де традиції є головною цінністю. Дід вибрав їй чоловіка. Однак, коли красень Гегі повертається з війни, Діна без пам’яті закохується в нього. Пара вирішує втекти разом. Подалі від дому народжується їхня дитина. На жаль, Гегі швидко помирає і його кохана залишається одна. Традиційно вдова повинна прийняти пропозицію одруження першого чоловіка, який попросить її про допомогу. Діна змушена відмовитися від свого старого життя і коханої дитини.
“Материнство” – TVP Kultura, 20:00

Брокер із Сан-Франциско Вілл Шоу їде у відпустку до Іспанії. Там на нього чекає батько Мартін, який працює в посольстві США в Мадриді. Під час подорожі на човні батьки Вілла, брат і його наречена були викрадені. Шоу дізнається, що його батько є агентом ЦРУ. Викрадачі хочуть портфель, який, як кажуть, у партнера Мартіна з ЦРУ Джин Каррак, але жінка це заперечує. Життя Вілла в небезпеці. За допомогою Жана чоловік повинен провести розслідування, отримати портфель і звільнити своїх близьких.
**

«Холодне світло дня»

– TVN Fabuła, год. 20:00 **

Всесвітньо відомий професор символізму Роберт Ленґдон прокидається в одній із лікарень Флоренції. Злякавшись, він не знає, що відбувається навколо нього. Нарешті вона розуміє, що страждає від амнезії. Професор знаходить на флоті загадковий об’єкт і намагається розгадати його таємницю. Він бачить надію на відновлення пам’яті в талановитій лікарці Сієнні Брукс. Разом з нею він подорожує Європою, намагаючись зупинити божевільного, який хоче заразити людство смертельним вірусом.
“Пекло” – Polsat, 20:05Source link

Back to top button