НОВИНИ

Тепер електричний велосипед. Чому варто замінити поїздки на роботу автомобілем, скутером або звичайними двома колесами на електронний велосипед? [27.05.2022]


Поляки переконані в електробайках. Більшість респондентів визнали, що електронний велосипед полегшить їм щоденну поїздку на роботу чи покупки. У кожного другого респондента бажання користуватися електровелосипедом спричиняє різке підвищення цін на пальне. У поєднанні зі звичайним велосипедом плюс двоколісного електрика два в одному. Коли ми хочемо використовувати його для відпочинку та для здоров’я – м’язовий драйв, а коли поспішаємо чи маємо велике навантаження – вмикаємо електродвигун!

Наявність електронного велосипеда також зменшить витрати домогосподарств на транспорт і мобільність. 60 відсотків погодилися з цим твердженням. респондентів. Враховуючи вартість придбання та експлуатації, для більшості респондентів покупка електровелосипеда економічніша за автомобіль.

Дослідження Польської велосипедної асоціації «Використання електровелосипедів і переваги у покупці» також показує, що поляки помітили переваги «електриків» і планують ними скористатися. 38 відсотків з опитаних розглядають можливість придбання електровелосипеда для себе чи члена сім’ї, плануючи цю покупку в найближчі 6-12 місяців.

– Роль електровелосипеда в повсякденному спілкуванні планомірно зростає. Це свідчать останні дослідження, спостереження наших експертів та тенденції на польських вулицях і велосипедних доріжках, – каже Матеуш Питко, директор офісу Польської велосипедної асоціації.
– Поляки слідують тенденціям, які є в країнах Західної Європи. Також у нашій країні зростання популярності електронних велосипедів принесе лише користь містам і суспільству, а також можливість для динамічного розвитку польської електромобільності, – додає він.

Для сім’ї з дітьми з сімейним бюджетом 16 тис.  злотих, найвигідніше було б купити квартиру в Лодзі, Познані чи Вроцлаві.  У столиці Великої Польщі така сім’я може дозволити собі навіть 6-кімнатну квартиру площею 160 кв.  або 5-кімнатний двоквартирний будинок з садом.

Хто зараз може дозволити собі купити квартиру зі зниженою потужністю…

Причини великого інтересу до електровелосипедів можна побачити в багатьох перевагах, на які користувачі можуть розраховувати. Практичний і зручний електровелосипед все частіше замінює автомобіль. У багатьох європейських містах електронні велосипеди стали дуже важливим елементом громадського транспорту, розвантаживши людні вулиці та зробивши околиці більш доступними та дружніми для пішоходів.

Електричний велосипед також є ідеальним рішенням для всіх тих, хто приділяє велику увагу дбайливому ставлення до навколишнього середовища. У найближчому майбутньому електричний велосипед без викидів і екологічно чистий може стати ключовим засобом пересування.

Популярність електровелосипеда в Польщі та в усьому ЄС динамічно зростає. Тільки в 2014-19 роках його виробництво та продажі в ЄС зросли майже втричі. Відповідно до Велосипедної стратегії ЄС, кількість «електриків» в ЄС із 6,5 мільйонів у 2015 році має зрости до 60 мільйонів у 2030 році. За оцінками, їхня частка ринку в Польщі незабаром складе 10%. Зниження цін, безумовно, допоможе досягти цього рівня

Посилання на джерело https://gazetawroclawska.pl/teraz-rower-elektryczny-dyszne-warto-ebikem-zastapic-dojazdy-do-pracy-samochodem-efferem-czy-zwyklymi-dwoma-kolkami-27052022/ar/c3-16345Source link

Back to top button