НОВИНИ

У міліціонерів із «двійки» буде новий штаб. Місто передасть ділянку під будівництво будівлі поліції


Люблінська влада хоче передати землю на перехресті вулиць Львівської та Куроні під будівництво нової будівлі поліції, де знайдуть свій штаб поліцейські з «двойки». Ділянки будуть передані в дар Державному казначейству.

З’явиться новий штаб для поліцейських з “двойки”

Поліцейські з 2-го відділення поліції матимуть новий штаб. Ратуша передасть земельні ділянки в районі перехрестя вулиць Львівської та Куроні в Любліні. Міська рада погодилася на пожертву. Місто передасть дві ділянки площею приблизно 10 соток Державному казначейству, яке потім буде постійно перебувати під управлінням обласного управління поліції.

На початку травня було прийнято рішення про будівництво нового адміністративно-адміністративного приміщення для поліції. Поліцейські з «двойки» матимуть свій штаб у новому офісному будинку. До нього також увійде новий підрозділ для боротьби з кіберзлочинністю – Центральне бюро з кіберзлочинності.

Нову будівлю міліції мають звести на місці нинішнього штабу 2-го відділення поліції. Земля, передана містом, є прилеглими земельними ділянками, що дозволить побудувати в цьому місці більшу будівлю з виділеним паркінгом. Очікується, що процедура проектування нового штабу поліції розпочнеться після передачі землі.Source link

Back to top button