НОВИНИ

Відкритий чемпіонат Франції. Магда Лінетт вибула в першому раунді парного розряду. Просування Лукаша Кубота та Алісії Росольської в суміші


Магда Лінетт вибула з Відкритого чемпіонату Франції в парному розряді. Аліція Росольська та Лукаш Кубот вийшли до 1/8 фіналу змагань у міксі.

Магда Лінетт вибула з парного турніру на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу Великого шолома на Ролан Гаррос. У матчі першого туру представник Польщі та США Бернард Пер поступився українці Марті Костюк та румунці Олені-Габріелі Русе з рахунком 6:3, 2:6, 3:6.

Єдиною представницею Польщі у другому раунді жіночого парного розряду буде Аліція Росольська. Полька і новозеландка Ерін Раутліфф зіграють з американкою Кейтлін Крістіан і білорускою Лідією Морозовою.

У свою чергу Аліція Росольська та Лукаш Кубот вийшли до 1/8 фіналу змішаної гри. У матчі першого туру Росольська та Кубот перемогли французів Океана Додена та Енцо Куако 6:4, 7:5. У чвертьфінальному матчі польська пара зіграє з канадкою Габріелою Дабровскі та австралійцем Джоном Пірсом.

Відео

Посилання на джерело https://dziennikbaltycki.pl/french-open-magda-linette-odpadla-wi-rundzie-debla-anies-lukasza-kubota-i-alycji-rosolskiej-w-mikscie/ar/c2-16375523Source link

Back to top button