НОВИНИ

Вони руйнували і зараз рятуються. Так виглядатимуть житлові будинки зі Щитницької [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE]


Житлові будинки не могли так довго чекати догляду, поки їх не заселили скваттери в той час, коли Вроцлавська гміна завершувала продаж нерухомості за вул. Щитницька. Новий власник і багатоквартирні будинки також купили диких орендарів, які створили там Squat Pandemia. З будівлі 19 століття вивели активістів, а новий власник поспішив його ремонтувати. Закінчення робіт він запланував на 2023 рік. А тим часом ми побували на будівництві, подивилися фото та що там планує робити інвестор. Візуалізації можна знайти в нашій галереї.

Активісти заволоділи одним із житлових будинків у 2019 році. Під назвою «Сквот-Пандемія» тут створилася сімейна атмосфера колективу людей, які бажають вести мистецьку, екологічну та просвітницьку діяльність та працювати за рівні права у доступі до житла. Однак їм довелося поступитися, і інвестор, вилучивши їх зі своєї власності, почав ремонтувати будівлі 19 століття.

Інвестор зізнається, що прибирають з початку року. Як тільки після покупки змогли зайти в приміщення, почали працювати з внутрішнього прибирання та закріплення даху. Зірвано штукатурку та інсталяцію, вибиті вікна, замінені перемички та стелі, перевірена кожна стіна.

– У нашому портфелі вже є багато завершених будівельних інвестицій, включаючи офісні будівлі, Торговий центр і склади. Наш досвід показує, що відновлення будівель, особливо історичних, є набагато складнішим процесом, ніж будівництво з нуля, визнає Даніель Балла, президент інвестиційної групи WRI.

Посилання на джерело https://gazetawroclawska.pl/niszczaly-a-teraz-sa-ratowane-tak-beda-wygladac-kamienice-ze-szczytnickiej-zdjecia-wizualizacji/ar/c9-16339445Source link

Back to top button