НОВИНИ

Жіноча серія FIBA ​​3×3. Польські жінки на третьому місці в Монголії


Збірна Польщі з баскетболу 3 × 3 посіла третє місце на турнірі жіночої серії ФІБА в монгольському Сухе-Баторі, поступившись у півфіналі лідеру рейтингу Німеччині після додаткового часу 14:15.

Це була сьома глобальна подія цього року. Польські жінки брали участь у чотирьох турнірах і втретє зіграли у півфіналі, до якого вони вийшли за повним набором із трьох групових перемог.

Поєдинок з німцями був надзвичайно запеклим, останні дії матчу стали вирішальними для нічиєї 14:14, а перші очки суперники набрали в додатковий час. Очки за Польщу набрали: Альдона Моравєц (TKH Ганновер) – 6 і Марта Марцинковська (GTK Gdynia) і Клаудія Сосновська – по 4 і Анна Павловська (SKK Polonia Warszawa).

Польські жінки, шості у світовому рейтингу, в Монголії були посіяні з «двійкою» (позаду німкень), на груповому етапі перемогли команди: Монголія U23 – 20:16, Амазонки Улан-Батора – 18:8 і Румунія – 22. :11.

Турнір виграли китаянки (вперше в сезоні та вперше в серії з 2019 року), які у фіналі перемогли німкень 18:11.

Посилання на джерело https://gloswielkopolski.pl/fiba-3yszne3-womens-series-polki-na-trzecim-miejscu-w-mongolii/ar/c2-16554067Source link

Back to top button